Máš strach dělat chyby?

Mnoho žen žije ve světě, kde není normální chybovat.  Jsou přetíženy očekáváními od svého okolí a dokonce i od sebe samotných. Mají pocit, že se od nich požaduje neustálá dokonalost a bezchybnost. 

Stává se Ti, že...

zažíváš nepříjemné pocity, kdykoliv se ti něco "nepovede"?

shazuješ sama sebe kvůli neúspěchům?

se bojíš reakcí svého okolí v situacích, když něco "pokazíš"?

jsi v zajetí perfekcionismu a bojíš se dělat akční kroky Tvým vysněným směrem?

máš tendenci vše dělat dokonale, aby někdo nenašel Tvou chybu?

nadáváš sama sobě, že jsi neschopná a že jsi to měla zvládnout lépe,...?

Víš, že chyby jsou přirozenou součástí našeho rozvoje?

Dělat chyby je stejné jako si jít vyčistit zuby. Je to prostě normální a užitečná součást života. Pojetí chyb v jakém většina z nás vyrostla, bylo ale jiné. Jednoduše řečeno - chyby byly měřítkem toho, jak se v životě učíme a hlavně, zda prospíváme výborně, jenom dobře, nebo nedostatečně.

To vše způsobilo, že jsme si zakódovaly chyby jako něco nebezpečného. Jako něco, čemu je dobré se vyhnout, protože potom následuje trest. Ať už se jedná o nepřiměřené reakce okolí a nebo nepříjemné pocity na těle, pocity selhání, nedostatečnosti,...

DĚLAT CHYBY JE NORMÁLNÍ. AKORÁT JSME NEBYLY NAUČENÉ, JAK SE S NIMI VYPOŘÁDAT.

Když začleníš chyby do svého života konstruktivně, otevře se Ti úplně nový svět. Svět, který nebude ovládaný strachem a pochybnostmi. Bude to svět, ve kterém je přirozené se pomocí chyb učit i vyvíjet. Budovat postupně svou odolnost, lépe poznávat sebe i svět a vše vidět i prožívat s větším nadhledem a lehkostí. My samy jsme si tímto procesem prošly a proto jsme na základě svých zkušeností sepsaly e-book: Jak žít chyby. 


Jaké by to bylo, kdybys mohla žít s chybami a cítit se u toho v pohodě?

Jednoduchá otázka, která Ti může velmi významně změnit život.

My samy jsme si prošly procesem, kdy jsme se postupně učily, že chyby jsou v pořádku a naopak žádanou součástí našeho přirozeného vývoje. Teď žijeme ve větším klidu a pohodě. Lépe zvládáme stresové situace i mezilidské konflikty. Není to tak, že si žijeme už jen na obláčku. Ale prostě a jednoduše se dokážeme lépe vypořádat se vším, co tyhle situace obnášejí.

A proto jsme sepsaly e-book pro všechny ženy, které chtějí konstruktivně začlenit chyby do svého života. Je to jednoduchý a praktický průvodce, který Ti pomůže přenastavit vztah k chybám a současně Tě vybaví nástroji, jak můžeš zvládat reálné situace ve svém běžném životě a posouvat se krok po kroku každý den. 

Chyby můžou být kamarádky, které Tě posouvají vpřed.

Co Ti tenhle e-book může reálně přinést?

Tenhle e-book Tě podpoří na více rovinách:

  • uvědomíš si, v jakém nastavení ohledně chyb nyní žiješ,
  • ukáže Ti komplexní pohled na chyby, jejich funkci a důležitost,
  • získáš praktické tipy, jak se s chybami vypořádat,
  • inspiraci díky příběhům z našeho života,
  • jasnost v tom, jak v běžném životě postupně začlenit chyby jako parťáka.


Víme, že v běžném shonu dění není čas na dlouhosáhlé studium knih. Proto jsme do e-booku vnesly co největší jednoduchost, komplexnost i praktičnost. Napsaly jsme ho tak, jak bychom ho před pár lety samy potřebovaly číst, aby nás co nejvíce podpořil.

Možná si říkáš, proč vůbec měnit svůj pohled na chyby?

Je to téma, které nás ovlivňuje ve všem, co děláme. Pokud změníš svůj vztah k chybám, můžeš se podpořit na mnoha úrovních a to ve všech oblastech svého života. A abychom byly konkrétní?

Posílíš svou odvahu a sebeúctu

Snížíš závislost na vnějších odměnách a podpoříš svou vnitřní motivaci

Naučíš se být lépe fokusovaná na činnost samotnou a ne na její výsledek

Zmírníš úroveň stresu ve svém životě

Ukotvíš pocit své vlastní kompetence napříč všemi oblastmi

Podpoříš svůj vlastní pocit bezpečí v jakémkoliv prostředí

Vypěstuješ si vyšší frustrační toleranci (prostě tě jen tak něco nevytočí)

Podpoříš svou emoční stabilitu

Naučíš se v lehkosti přijímat zpětnou vazbu i kritiku

a mnoho dalšího

KDO JSME A PROČ TO DĚLÁME?


Ivona a Šárka. Dvě obyčejné ženy a kamarádky už od dětství. Společně jsme si prošly období bouřlivé puberty i dospívaní v ženy, nejrůznějšími životními fuckupy a objevováním mnoha směrů. To, co proměnilo naše životy bylo, když jsme převzaly zodpovědnost, začaly si nacházet jednoduchost v tom, co jsme se učily a především to začaly uvádět do každodenní praxe.

Každá žijeme v dost odlišných světech a přesto nás něco spojuje. Jsme ženy a chceme se mít v životě prostě dobře. Navzájem se inspirujeme, sdílíme, co nám funguje a podporujeme se, když nám zrovna není hej. Baví nás vést další ženy skrze to, co jsme se samy v životě naučily. Řídíme se heslem: "To o čem mluvím i sama žiju".

CHYBY a Šárka: Aniž bych si to nějak více uvědomovala, žila jsem dlouhou dobu ve velkém strachu z chyby. Neustále jsem se někomu omlouvala (za cokoliv). Nejvíce se tento strach projevoval v mém studijním období, kdy mě až paralyzovalo, že bych mohla něco říct nebo napsat špatně. Pracovat s chybou jsem začala ale až díky svému dlouhodobému vztahu s manželem. Díky tomuto vztahu jsem si uvědomila, jak moc se bojím a případně ospravedlňuji i za největší blbost. Po nějakém čase, kdy jsem se tomuto tématu po krůčkách věnovala, se cítím svobodná a zároveň vnitřně pevná. Situace, které by dříve doprovázel emoční výbuch a nebo potřeba si "zalézt do kouta", dneska zvládám s lehkostí a hravostí. Není to tak, že se ten strach už nikdy neobjevuje - ale je mnohem jednodušší se s ním vypořádat.


CHYBY a Ivka: Chyby, chyby, chyby - můj celoživotní strašák. Nedej bože být ve škole vyvolána nebo se sama od sebe ve výuce přihlásit a odpovědět učitelce na její otázku. Hlavou se mi totiž vždy honilo "co kdyby to bylo špatně?" Od dětství mi bylo dáváno najevo, že chyby nejsou žádoucí a že udělat chybu znamená být hloupá. Do toho stačí jistá dávka NeSebeVědomí, lví povaha, kterou do určité míry řídí ego a máte vystaráno na docela slušný "průser". Zůstat v tomto sebe-destruktivním přístupu do teď, nevím, kde bych byla. Naštěstí jsem byla během svého dospívání ve správnou dobu na správném místě a potkala ty správné lidi, díky kterým jsem se začala na chyby dívat jinou optikou. Při práci s chybami v mém světě hraje velkou roli sebeláska a sebehodnota, která mi pomohla v tom, že se za chyby nemusím "stydět". No a po nějakém čase jsem pochopila, že nedílnou součástí je, se za chyby neobviňovat a začít je využívat ve svůj prospěch. Možná je to celoživotní učení se, možná se do toho někdy uvolním úplně. Kdo ví...ale je velká úleva žít s pocitem, že se i s tímto tématem dá pracovat, a že můžu měnit své vnímání chyb. Život je pak mnohem jednodušší a hravější. 

Co se v e-booku dozvíte?

Jakou roli hrají chyby v našem životě

Co všechno může ovlivnit náš postoj k nim

Praktické a jednoduché "nástroje" pro běžný život

Příběhy z praxe 

Akční kroky

JAK TO V E-BOOKU VYPADÁ? KOUKNI NA UKÁZKY:


Jako bonus k tomuto e-booku získáš krásný poster s ilustrací. Bude Ti připomínat, že chyby jsou důležité.


HODNOTA TOHOTO E-BOOKU: 

123 KČ

Jdu do toho!

Tady budem potřebovat buď FAPI formulář, nebo to nějak vymyslet s emailingem.

Vaše zkušenosti s E-bookem

Klikněte a můžete začít psát. Quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem.

Jméno Příjmení

Jméno firmy

Klikněte a můžete začít psát. Voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit sed quia consequuntur.

Jméno Příjmení

Jméno firmy

Klikněte a můžete začít psát. Quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit.

Jméno Příjmení

Jméno firmy