Ledová voda aneb cesta k sebepoznání

Pečující workshop: daruj si čas pro sebe


Ledová voda

TERMÍNY A MOŽNOSTI PŘIHLAŠOVÁNÍ NALEZNETE ZDE.

Voda je místo, kde můžete nechat všechen svůj stres a emoce, které třeba nedokážete projevit nahlas.
Vodě totiž můžete nechat všechny ty bubáky skrývající se ve vás, krásně je odplaví a nic za to nechce.

Pomyslela sis někdy "co mají všichni na tom otužování", ale přitom tě to určitým způsobem táhlo? Vadil ti výkonnostní přístup "šup do vody, vydržím co nejdéle a zpět"?

Ráda bych tě pozvala na workshop s komplexním zaměřením na práci s chladem, s technikami mindfulness a sdílením společných příběhů a toho, co nám v životě funguje. Voda je v tomto workshopu pouhou třešničkou na dortu a je dobrovolná. Čeká vás zároveň příjemně strávený čas věnovaný sobě samotné. 🙂

Chlad nás může posilovat v našem životě nejen na fyzické úrovni, ale je potřeba si najít "to svoje", zkrátka co nás posiluje. Je důležité k tomu přistupovat s laskavostí a pokorou. 🌿


Pečující workshop

AKTUÁLNĚ NEMÁME VYPSANÉ ŽÁDNÉ TERMÍNY

Jednodenní workshop pro ženy, zaměřený na sebe-péči a uvolnění. Zdrojový prostor, kde opečujeme své tělo, mysl i ducha. Domů s sebou si tak můžeš odnést pocit naplnění, ale také důležitá uvědomění a techniky, díky kterým se o sebe můžeš dobře starat v průběhu obyčejných dní.

Jednoduše: Daruj si čas pro sebe a nauč se, jak si darovat čas i v průběhu bežných dní.

Na tomto workshopu očekávej jednoduchost, praxi a rovnováhu. Jednoduché techniky, které vycházejí jak z mindfulness, tak různých terapeutických směrů a jejich funkčnost máme vyzkoušenou i na sobě. Vše ti předáme pomocí prožitku tak, ať je můžeš plně nasát a prozkoumat, co sedí právě Tobě. Společně zažijeme rovnováhu mezi strukturou a volným plynutím, teorií i praxí a mezi vnitřním prožitkem i prostorem pro společné sdílení a inspirací ve skupině.

Tento workshop je tu pro Tebe, pokud:

Pro koho je workshop vhodný?

  • Potřebuješ najít způsob, jak o sebe pečovat i v průběhu běžných dní - jednoduše, v rovnováze.


My ženy jsme pozoruhodná stvoření a někdy je pro nás samotné těžké se vyznat v tom, co skutečně potřebujeme. Cítíme, že nám něco chybí - něco potřebujeme, ale nevíme přesně co. Tento workshop Ti nabízí příležitost, aby sis dopřála den času a možnost naplnit aktuální potřeby Tvé vlastní mysli, těla i ducha. Aby ses o kousek více poznala v tom, co skutečně potřebuješ a našla své vlastní zdroje k tomu, jak o sebe můžeš dobře starat i v průběhu obyčejných dní.

Tento WS si můžeš představit jako takové zdrojové místo, kam se můžeš přijít odložit do vedení lektorek - zklidnit mysl, uvolnit se do přítomnosti, plně se vyživit a načerpat. Současně se u toho hravou formou dozvíš něco sama o sobě a naučíš se praktické nástroje, které můžeš i nadále využívat v obyčejných dnech tvého života.


Není to jen o tom, že si na tomto místě odpočineš, následující dny z toho budeš čerpat a poté přejdeš zpět do starých kolejí. Klademe důraz na to, aby sis z workshopu odnesla i uvědomění a nástroje k tomu, jak o sebe pečovat v průběhu běžného života, běžného dne. Pravidelně, ale přitom jednoduše tak, aby se to dělo samo a spontánně. 🙂